De 10 beste biografie boeken om te lezen in 2022

Op zoek naar een biografie boek? Je bent niet de eerste! Al meer dan 202 mensen gingen je voor in het gebruiken van onze lijst van de beste biografie boeken om slimmer te online te shoppen. Deze lijst werd door onze slimme A.I. gemaakt om jou te helpen een miskoop te vermijden. Het algoritme gaat op basis van een hele hoop data op zoek naar de beste biografieën en stelde de lijst hieronder op om jou te assisteren.

Vroeger moest je voor de aankoop van een biografie boek eigenlijk écht naar een fysieke winkel. Daar kon je enkele biografie boeken bekijken en dan een selectie maken uit het gamma dat die specifieke winkel in de aanbieding had. Vandaag is het een pak makkelijker om veel meer producten te gaan vergelijken, onder andere dankzij websites als de onze die alle biografie boeken op de markt gaan rangschikken en er de beste aankopen voor jou uitfiltert. Nice, right?

De 10 beste biografie boeken volgens onze A.I.

1aan de randen van de dag
22,99
Bekijken
Aan de randen van de dag
5.00 - 1 Beoordelingen
Openhartig verslag over de liefde tussen Femke en Eberhard van der Laan: over geluk en ruzie, geboorte en dood.Een unieke kijk achter de schermen in het huwelijk van iemand met een publieke...
2rauw
22,00
Bekijken
Rauw
5.00 - 1 Beoordelingen
Max is een van de vijf omgekomen surfers in Scheveningen. Recht voor zijn raap, liefdevol, eerlijk en tegelijk zo genadeloos beschrijft Hartman vanaf dag één haar worsteling en pijn als moeder in...
3de tranen van messi
15,00
Bekijken
De tranen van Messi
5.00 - 1 Beoordelingen
In De tranen van Messi wisselt Edwin Winkels de tranen van vreugde en van pijn af, waardoor een prachtige minibiografie ontstaat van de man die vrijwel alle records in het voetbal heeft...
4true crime bloedgabbers
24,50
Bekijken
True Crime – Bloedgabbers
5.00 - 1 Beoordelingen
In dit deel wordt de geschiedenis van de toekomstige Heinekenontvoerders – zoals dat begon in het zeer goed ontvangen boek Wij willen gangster worden – vervolgd. Het handelt nu om de criminele...
5vlieglessen
22,99
Bekijken
Vlieglessen
5.00 - 1 Beoordelingen
Vlieglessen van Charlie Gilmour is een onvergetelijk verhaal over de band tussen een man en een vogel. Prachtige memoires over kind zijn en ouderschap, gevangenschap en vrijheid, rouw en liefde. ...
6aan de randen van de dag 1
12,99
Bekijken
Aan de randen van de dag
5.00 - 1 Beoordelingen
‘Wondermooi, ontroerde mij verschrikkelijk.’ Matthijs van Nieuwkerk Openhartig verslag over de liefde tussen Femke en Eberhard van der Laan: over geluk en ruzie, geboorte en dood. Een unieke...
7elizabeth margaret
24,99
Bekijken
Elizabeth & Margaret
5.00 - 3 Beoordelingen
Elizabeth & Margaret van biograaf Andrew Morton is het verhaal van twee koninklijke zussen die ondanks alles tot elkaar veroordeeld waren. Voor de fans van Netflix-serie The Crown en De...
8prachtig boek over zuid afrika lesotho en eswatini
32,50
Bekijken
Prachtig boek over Zuid-Afrika, Lesotho en Eswatini
5.00 - 3 Beoordelingen
Dit schitterende boek over Zuid-Afrika komt uit de unieke reeks wereldboeken van The World Collection. 'Zuid-Afrika', is een chique boek met 180 pagina's vol met prachtige foto's van de mooiste...
9smeekens
20,99
Bekijken
Smeekens
5.00 - 3 Beoordelingen
Smeekens van schaatser Jan Smeekens en Jeroen Kleijne is een eerlijke, ontroerende en inspirerende autobiografie over hoe in slechts 34 seconden schaatsen alle facetten van het leven samenkomen. ...
10je fluistert in mijn oor
17,50
Bekijken
Je fluistert in mijn oor
5.00 - 5 Beoordelingen
Op zaterdag 4 mei 2019 fietste Julie Van Espen (23) van haar woonplaats Schilde naar Antwerpen, op weg naar een gezellige avond met haar vriendinnen. Ze kwam nooit aan op haar bestemming, omdat een...

Waarom een biografie boek kiezen uit onze lijst

Ons algoritme bouwde bovenstaande lijst op op basis van heel wat data. Elke dag gaat UNU.ai vele duizenden producten bekijken op de websites van de beste webwinkels van de lage landen. Onze A.I. haalt daar niet alleen de populariteit van de biografieën op, maar checkt ook de reviews, reviewscore en natuurlijk ook de prijzen van de verschillende biografie boeken. Het kent in elke groep producten alle alternatieven die ter beschikking zijn, en kiest daaruit bovenstaande top 10.

biografie boeken: een algoritme kent er natuurlijk niks van. Toch slagen we bij UNU.ai erin om een computer volledig autonoom een lijst op te laten maken van de beste biografie boeken. Een algoritme kan namelijk iets anders wel goed: een hele hoop data over biografie boeken verzamelen en analyseren welke producten daar als beste uitkomen.

Met veel trots kunnen we alvast zeggen dat ons algoritme zeker en vast slim genoeg is om de vele prijsverschillen tussen biografie boeken goed te interpreteren. Zo kan het perfect zijn dat een biografie van €3,99 in onze top-lijst een hogere of lagere plaats inneemt dan één van €89,95. Het UNU.ai algoritme houdt rekening met de prijs; maar niet alleen de prijs. We kijken zoals je weet ook naar de beoordelingen én de populariteit van de verschillende biografieën.

Onze huidige top-10 beste biografieën

Onze A.I. gaat doorlopend op zoek naar nieuwe biografieën op de website van fabrikanten en retailers. Zo analyseert ons algoritme dagelijks alle nieuwe biografie boeken die op de markt verschijnen. Door constant op zoek te gaan naar nieuwe producten kan onze computer natuurlijk het verschil maken met een gewone review; die soms na enkele weken al niet meer up to date is met de snelle vernieuwingen op de markt.

De beste biografieën – helemaal onafhankelijk

Ook de biografie boeken van minder bekende producenten en leveranciers krijgen een kans op onze website en in onze toplijst. Wij kijken namelijk alleen naar de écht meetbare data, niet naar de merknaam. Zo kan het dus best zijn dat ons algoritme je een biografie boek aanraadt van een merk dat je normaal niet eens een kans zou geven. Durf experimenteren: je kan er maar je profijt uithalen! Doordat we samenwerken met de beste online retailers heb je sowieso een veilige bedenktijd moest je uiteindelijk tòch liever voor een ander merk van biografie boeken willen gaan.

Het is vanzelfsprekend dat ons algoritme biografie boeken van gekende merken zoals bekijkt en opneemt, maar ons systeem gaat nog veel verder. Doordat UNU.ai volledig geautomatiseerd zoekt naar biografie boeken gaat het zonder vooroordelen op zoek naar biografie boeken van écht alle merken.

Niet tevreden van onze selectie biografie boeken?

Als u nog feedback heeft over de biografie boeken die UNU.ai voor jou selecteerde: speel je opmerkingen aub door via ons contactformulier!

In ‘t begin van elke nieuwe maand geven wij onze A.I. een upgrade op basis van de tips & comments van jullie, onze bezoekers. Natuurlijk hebben we ook een machine learning component die zelf met aanbevelingen komt om onze A.I. te verbeteren. Van waar de upgrades ook komen: door constant aan UNU.ai te werken kunnen we jou elke maand een nòg betere lijst van de beste biografie boeken aanbieden!

Wij willen namelijk de beste biografie boeken tonen op deze pagina, en willen er alles aan doen om minder goede biografie boeken te weren uit onze lijst door waar nodig de A.I. bij te sturen!

Laatste update: 22 november 2021

Vorige Review Volgende Review

Artikelen gerelateerd aan Biografieën